+48 536 455 935
Al. Niepodległości 245 lok. 58, 02-009 Warszawa

Przygotowanie dokumentów

Pracownicy naszej firmy maja doświadczenie w doborze i tworzeniu odpowiednich dokumentów w zależności do potrzeby klienta. W ramach naszej działalności tłumaczymy niejasności przepisów celnych, odpowiadamy na dręczące pytania, podpowiadamy, jak przebrnąć przez wciąż zmieniające się przepisy i niejasne interpretacje urzędników.

W oparciu o przepisy unijne oraz krajów trzecich pomagamy Państwu w przygotowaniu legalnych działań zmierzających do satysfakcjonującego rozwiązania. W szczególności oferujemy pomoc w procedurach zgłoszenia towaru i postępowań prowadzonych przez organy celno - skarbowe. Staramy się, aby każdy przedsiębiorca mógł skutecznie egzekwować swoje prawa w Urzędzie Celnym i Skarbowym.

Sporządzamy wszelkie wnioski zgodnie z obowiązującymi przepisami, w zakresie wymiaru cła, podatku akcyzowego, podatku VAT i egzekucji oraz odwołania, zażalenia. Pomagamy merytorycznie w zdobyciu wszelkich pozwoleń potrzebnych do prawidłowego obrotu towarowego z zagranicą. Oferta skierowana jest do wszystkich podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Korzystając z oferty naszej firmy możecie Państwo być pewni, iż wszelkie sprawy nam powierzone będą z należytą dokładnością wykonane.

Jesteśmy
dyspozycyjni
Oferujemy wysoki standard usług
Minimalizujemy formalności
Pratnerska współpraca
21 lat doświadczenia
masz pytania zadzowń do nas
Odpowiemy na wszytskie Twoje wątpliwości
+48 536 455 935
Zbyszka z Bogdańca 10 A, lok. 7
03-259 Warszawa
+48 536 455 935
+48 795 064 258
zawodzie@eurocargo.com.pl